Viekšnių vaistinės muziejuje - paroda „Geltonieji istorijos puslapiai“

El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.

2024 m. kovo 15 - balandžio 20 d. Viekšnių vaistinės muziejuje (Tilto g. 3, Viekšniai) eksponuojama paroda „Geltonieji istorijos puslapiai.“ (Nusikaltimai, skandalai, katastrofos tarpukaryje Mažeikių apskrityje).


Politinė istorija dažnu atveju yra tolima ir nesuprantama, retai turi sąlyčio su konkrečiu kraštu, dažnu atveju ir beasmenė. Tolima ji taip pat ir nuo paprasto žmogaus rūpesčių. Galiausiai dėl šių priežasčių ji tampa nuobodi. Kasdienė istorija – kitokia. Priešingai atspindi tai kas svarbu, tačiau momentinė, jai dažnai nelieka vietos, ji lieka istorijos paraštėje, o trumpos istorijos, kurios užfiksuotos žmonių pasakojimuose ir laikraščių žinutėse, lieka nepapasakotos. Tokios žinutės laikraštyje dažnai buvo skelbiamos subjektyvios, dažnai sensacingos. Pagrindinis dėmesys buvo skiriamas katastrofoms, kriminalams, skandalams, aferoms ir paskaloms nušviesti.

Kviečiame apsilankyti parodoje.


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN