Kelmės rajono savivaldybės 40+ Teniso taurės turnyras

Новости: Спорт , 2022-08-01 20:21
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Kelmės r.

Baigėsi du mėnesius trukusios Kelmės rajono savivaldybės 40+ Teniso taurės varžybos. Jos vyko Tytuvėnų gimnazijos teniso korte. Dalyvavo 19 sportininkų, kurie buvo suskirstyti į 4 grupes. Grupėse 1 ir 2 vietas užėmę sportininkai pateko į ketvirtfinalį.

A grupėje nugalėjo A. Pranckevičius, 2 vietą iškovojo L. Janušauskas.
B grupėje nugalėjo E. Jafimovas, 2 vietą iškovojo G. Abramonis.
C grupėje nugalėjo A. Jucius, 2 vietą iškovojo T. Adomaitis.
D grupėje nugalėjo V. Valatka, 2 vietą iškovojo V. Zorys.

Ketvirtfinalyje V. Valatka rezultatu 2:0 nugalėjo L. Janušauską, A. Pranckevičius 2:0 įveikė V. Zorį, A. Jucius 2:0 nugalėjo G. Abramonį, o E. Jafimovas – 2:1 T. Adomaitį.

Pusfinalyje E. Jafimovas 2:0 įveikė A. Jucių, o V.Valatka 2:0 įveikė A. Pranckevičių.

Dėl 3-ios vietos vykusioje atkaklioje kovoje A. Jucius nugalėjo A. Pranckevičių rezultatu 2:1.

Finalinėje kovoje, trukusioje daugiau nei dvi valandas, E. Jafimovas nugalėjo V. Valatką ir tapo šių varžybų čempionu.

Varžybų nugalėtojas ir prizininkai buvo apdovanoti Kelmės rajono savivaldybės įsteigtais medaliais ir taurėmis. Varžybų organizatoriai paskatinimo dovanas įteikė pirmą kartą teniso varžybose dalyvavusiems K. Baniui ir P. Vasiliauskui bei vienintelei turnyre dalyvavusiai moteriai J. Valatkienei.

Varžybų organizatoriai E. Romanovas ir A. Pranckevičius apdovanoti Kelmės rajono savivaldybės prizais.