Ministras susitiko su Mažeikių valdžios atstovais, gimnazijų bendruomenėmis

Naujienos: Švietimas , 2019-09-23 18:33
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.
Ministras susitiko su Mažeikių valdžios atstovais, gimnazijų bendruomenėmis

Rugsėjo 20 d., penktadienį, Mažeikių rajone lankėsi Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius. Mažeikių rajono savivaldybėje jis susitiko su vietos valdžios atstovais, po to – su Židikų Marijos Pečkauskaitės ir Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijų bendruomenėmis.

Svečias apžiūrėjo gimnazijų edukacines erdves, bendravo su mokiniais, pedagogais, švietimo įstaigų vadovais. Susitikimų metų kalbėta apie direktorių kadencijų situaciją, kandidatų į vadovus kompetencijų vertinimą. Diskutuota apie būsimų pedagogų rengimą, kvalifikacijos kėlimą, etatinį darbo apmokėjimą, finansavimą švietimo pagalbos darbuotojams. Moksleiviai pasakojo apie mokymąsi, pasiekimus, pristatė savo idėjas, veiklas.

Ministras ir jį lydėję patarėjai dėkojo už klausimus, pastebėjimus ir tikino, jog tokių vizitų į rajonus tikslas – išgirsti pačius mokytojus, mokyklų vadovus, mokinius, jų tėvus įvairiuose Lietuvos regionuose, kad būtų lengviau sprendžiamos švietimo problemos.Bendrasis skyrius

šaltinis: http://www.mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/ministras-susitiko-su-vietos-vald%C5%BEios-atstovais-gimnazij%C5%B3-bendruomen%C4%97mis/


  • © 2022 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN