Palangoje atidarytas ekstremalaus sporto aikštynas

Naujienos: Gyvenimo būdas , 2024-05-17 05:47
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Palangos m.

Palangos jaunuoliai nuo šiol turi dar vieną erdvę, skirtą aktyviam laisvalaikiui – Palangoje atidarytas ekstremalaus sporto aikštynas. Juo džiaugiasi ne tik jaunimas, bet ir kiti bendruomenės nariai, kurorto svečiai.

Ekstremalaus sporto šakoms atstovaujantys šio sporto entuziastai vienbalsiai pripažįsta – aikštynas jau pirmąjį savaitgalį tapo itin populiarus. Neabejojama, kad Ekstremalaus sporto aikštynas sulauks didelio populiarumo tiek tarp jau pažengusių ekstremalų, tiek ir tarp pradedančiųjų, bei paskatins lankytojus daugiau laiko praleisti gryname ore, sportuojant, aktyviai leidžiant laisvalaikį.

Palangoje, kaip ir visoje šalyje, ekstremalus sportas darosi vis populiaresnis, tad šiam tikslui pritaikyta erdvė neabejotinai pradžiugino visus bendruomenės narius, o išskirtinai – kurorto jaunuolius. Į Ekstremalaus sporto aikštyno atidarymą susirinko gausus būrys jaunųjų šios sporto šakos entuziastų, jų šeimų narių. Juo labiau kad ilgai lauktos aikštelės atidarymo metu susirinkusiuosius nudžiugino pramoga - alternatyvaus roko grupės „Egomašina“ pasirodymai ir BoardSports riedlentininkų bei BMX LT komandų parodomieji važiavimai.

Simbolinę atidarymo juostelę perkirpo Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, Seimo narys Mindaugas Skritulskas, BMX dviračių asociacijos pirmininkas Karolis Lamsargis. Lietuvos riedlenčių asociacijos prezidentas Einius Žiūkas, ekstremalaus sporto aikštelės rangovas – UAB „Kesrama“ projektų direktorius Egidijus Daukšys bei Palangos klebonas Kęstutis Balčiūnas.

Kurorto meras Š. Vaitkus pasidžiaugė, kad nuo šiol Palangos jaunuoliai turi dar vieną erdvę, skirtą aktyviai leisti laisvalaikį. Už tai, kad šiandien šis aikštynas jau džiugina kurorto jaunuolius, meras dėkojo Palangos miesto savivaldybės administracijai ir Tarybai, rangovams.

Beveik 1400 kvadratinių metų ekstremalams skirta erdvė su riedlenčių ir hibridiniais elementais, pritaikyta riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių sportą mėgstantiems jaunuoliams, įkurta S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, šalia Sporto centro (Sporto g. 3).

Siekiant sukurti kuo patogesnę bei saugesnę aikštelę, rengiant ją buvo konsultuojamasi su ekstremalaus sporto profesionalais bei atsižvelgta į jų patarimus. Išklausyti ir bendruomenės išsakyti siūlymai bei pageidavimai.

Palangos ekstremalaus sporto aikštynas skirtas įvairaus lygio sportininkams – tiek pradedantiesiems, tiek jau pažengusiems ar aktyviai sportuojantiems. Jis suskirstytas į keletą skirtingų zonų: viena iš jų daugiafunkcinė, skirta riedutininkams, riedlentininkams ir BMX dviratininkams, antroji – riedučiams ir riedlentėms, trečioji – BMX dviratininkams.

Moderniame aikštyne įrengta daugiau kaip 30 įvairaus sudėtingumo ekstremalaus sporto mėgėjams tinkančių įrenginių, sportuojančiųjų patogumui įrengti suolai, dviračių stovai, geriamojo vandens fontanėlis, kita reikalinga mažoji infrastruktūra.


šaltinis: https://palanga.lt/naujienos/palangoje-atidarytas-ekstremalaus-sporto-aikstynas/11803


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN