Vilkyškių bibliotekoje paminėta Tarptautinė edukacijos diena (Pagėgiai)

Naujienos: Švietimas , 2024-01-31 05:11
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Pagėgių m.

Minint Tarptautinę edukacijos dieną, 2024 m. sausio 24 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Vilkyškių filiale organizuota kūrybinė edukacija priešmokyklinio amžiaus vaikams ,,Skaitykime, kurkime ir.. svajokime!“. Renginyje dalyvavo Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos priešmokyklinės grupės ugdytiniai ir jų vadovė Ieva Čerkauskienė.
Kadangi žiema yra puikus metas pažinti paukščius, kurie ir šaltuoju metų laiku nepalieka Lietuvos, su mažaisiais renginio dalyviais kalbėta apie šiuos sparnuotuosius draugus. Vaikai vardijo, kokius paukščius pažįsta ir kokius dažniausiai tenka matyti žiemos metu bei diskutavo: o ką gi mažieji čiulbuonėliai lesa, kai žemę užkloja sniegas? Renginio dalyvių klausta, ar jie žino, kad sparneliai ir plunksnelės neleidžia sparnuočiams sušalti? Mažieji gudraminčiai spalvino įvairius paukščius ir ,,tupdė“ juos į bibliotekoje „suvešėjusį“ plačialapį kūrybiškumo medelį.
Viso renginio metu netrūko puikios nuotaikos, vaikiško sąmojo bei gerų emocijų.
Bibliotekininkė Laima Norbutienė už gražią ir nuoširdžią draugystę su gamta ir biblioteka dėkoja visiems renginio dalyviams bei jų vadovei Ievai Čerkauskienei.

Daugiau skaityti: https://pagegiusvb.lt/naujienos-2/vilkyskiu-bibliotekoje-pamineta-tarptautine-edukacijos-diena/


Laima Norbutienė,
Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos
Vilkyškių filialo bibliotekininkė

Nuotraukų autorės – Laima Norbutienė ir Ieva Čerkauskienė


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN