Mantas Gadeikis atstovaus pasaulio jaunių čempionate

Naujienos: Sportas , 2019-05-16 16:11
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Plungės r.

Gegužės 11-12 dienomis Trakuose vyko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybos. Varžybose dalyvavo per šimtą irkluotojų iš Latvijos, Lenkijos, Estijos ir Rusijos. Sėkmingai varžybose pasirodė Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojai. Po du sidabro medalius 500m.nuotolyje pelnė Greta Gadeikytė ir Ugnė Sabaliauskaitė irklavusios dvivietę ir keturvietę baidarę. Du sidabro medalius 1000m. ir 200m. nuotoliuose iškovojo kanojininkas Mantas Gadeikis irklavęs dvivietę kanoją su porininku iš Elektrėnų. Šios varžybos buvo atrankinės į pasaulio jaunių-jaunimo čempionatą. Mantas ir jo porininkas iškovojo teisę atstovauti Lietuvą pasaulio jaunių čempionate, kuris vyks rugpjūtį Rumunijoje. Sportininkus varžyboms ruošė treneriai Arvydas Vaitkus ir Edmundas Gelčinskas.