Pristatytas projektas „Pabandom kitaip“ (Akmenės r.)

Naujienos: Savivalda , 2023-07-25 21:00
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Akmenės r.

Šiandien Naujojoje Akmenėje viešėjo Sandra Jakė - jaunimo darbuotoja darbui su NEET (NEET – tai žmonės, kurie nedirba, nesimoko, nedalyvauja mokymuose ir nėra užsiregistravę darbo biržoje) Šiaulių mieste, Šiaulių rajone, Kelmėje, Akmenės rajone, Joniškyje.

Sandra Jakė pristatė gegužę prasidėjusį jaunimo praktinių įgūdžių ugdymo projektą „Pabandom kitaip“ (vykdytojas VšĮ Septynios akimirkos), kurio tikslas padėti jauniems neaktyviems NEET žmonėms prisitaikyti visuomenėje, skatinti juos ugdyti asmeninius ir socialinius įgūdžius, suteikti jiems žinių ir gebėjimų, padedančių įsitraukti į darbo rinką ir/ar švietimo sistemą.

Susitikime dalyvavo Akmenės rajono paramos šeimai centro vyr. socialinė darbuotoja Marina Čiapienė, Akmenės jaunimo centro jaunimo darbuotoja Aurelija Lukė, Labdaros ir paramos fondo „Prieglobstis“ atvirojo jaunimo centro jaunimo darbuotojas Domantas Jocas, Akmenės rajono savivaldybės administracijos tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Andromeda Makselienė ir jaunimo reikalų koordinatorė Rūta Brazlauskaitė.

Dalyvavusieji, kurie dirba su tiksline grupe, džiaugėsi atsiradusia galimybe geriau integruoti NEET jaunuolius bei suteikti jiems visapusišką pagalbą grįžti į visavertį gyvenimą visuomenėje.

Projekto trukmė 2 metai, per kuriuos tikimasi į projektą įtraukti ne mažiau kaip 4 NEET jaunuolius iš Akmenės rajono. Siektini rezultatai, kad šie jaunuoliai pradėtų dirbti arba mokytis.


Savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Rūta Brazlauskaitė

šaltinis:https://www.akmene.lt/naujienos/pristatytas-projektas-pabandom-kitaip/5870


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN