Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio 35-mečio renginyje dalyvavo Šilutės atstovai

Naujienos: Savivalda , 2023-06-08 22:56
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šilutės r.

Prieš 35-erius metus, 1988 m. birželio 3 d., Vilniuje, Mokslų akademijos salėje, buvo išrinkta Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinė grupė, kuri pradėjo vieną svarbiausių judėjimų Lietuvos istorijoje – Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdį (LPS).

Šia proga birželio 3 d. Lietuvos Respublikos Seimo Kovo 11-osios Akto salėje vyko iškilmingas Sąjūdžio dienos minėjimas, į kurį susirinko dalyviai iš visos Lietuvos. Renginyje dalyvavo ir šilutiškiai Sąjūdžio dalyviai.

Susirinkusiuosius sveikino Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, kiti oficialūs asmenys.Informaciją parengė Šilutės Hugo Šojaus muziejus
šaltinis: https://www.silute.lt/naujienos/lietuvos-persitvarkymo-sajudzio-35-mecio-renginyje-dalyvavo-silutes-atstovai/10331


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN