Dariaus ir Girėno skvere tradiciškai užbaigti pradinukų mokslo metai (Šilalė)

Naujienos: Švietimas , 2023-06-08 22:44
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šilalės r.

Jau tapo gražia tradicija birželio pradžioje Dariaus ir Girėno skvere užbaigti Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos mokinių mokslo metus. Šiemet užbaigimo šventė vyko birželio 8-ąją. Įveikus dar vieną smagų ir reikšmingą etapą, vaikus sveikino Šilalės rajono savivaldybės vicemerė Jolanta Skrodenienė, administracijos direktorius Andrius Jančauskas ir progimnazijos direktorius Arūnas Aleksandravičius. Savivaldybės vadovai, perduodami sveikinimo žodžius nuo Šilalės rajono savivaldybės mero Tado Bartkaus, vaikams linkėjo turiningos vasaros, daug energijos ir rudenį pasitikti su dar didesnė jėga ir ryžtu įgyti naujų žinių ir susirasti naujų draugų.

Šventės metu mokiniams už įvairius pasiekimus įteikti diplomai, skambėjo muzika, netrūko dainų ir šokių.Šilalės rajono savivaldybės administracija
šaltinis: https://silale.lt/2023/06/dariaus-ir-gireno-skvere-tradiciskai-uzbaigti-pradinuku-mokslo-metai-2/


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN