Rašytojų rezidencija „Po kolegijos skliautais“

Naujienos: Renginiai , 2023-05-18 22:19
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.

Rašytojus, poetus ir publicistus, visus, kam artimas rašymas, kviečiame pasinaudoti galimybe ir savaitę laiko gyventi bei kurti Kražių miestelyje. Vietos pakeitimas, atsitraukimas nuo įprastos aplinkos ir žmonių, mistine aura alsuojantis kraštas ir Dieviška didybe dvelkiantis Medžiokalnis, neregėta ramybė ir gamta gali veikti kaip kūrybos katalizatorius. Skamba įdomiai? Laukiame atvykstant!

Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centras organizuoja pirmą literatūros rezidenciją „Po kolegijos skliautais“ Kražiuose. Džiugiai kviečiame užpildyti žemiau pateiktą paraišką.

Rezidencijos programa suteikia laisvę kurti Kražiams ir apie Kražius gyvenant šiame mažame miestelyje net 7 dienas! Rezidencijos laikas bus skirtas medžiagos rinkimui, krašto bei žmonių tyrinėjimui, rašymui, vienam renginiui (Vakaro įskaitymams), buvimui bendrystėje su kitais autoriais.

Jokio mokesčio už rezidenciją nėra, rezidencija nemokama. Mes suteikiame gyvenamas patalpas visiškai nemokamai, rezidentams tereikia pasirūpinti maistu Rezidentų laukiame liepos 15 – 30 dienomis.

Vienintelė sąlyga – kuriamas kūrinys turi atspindėti Kražius, Kražių istoriją. Kūrinio apimtis iki 20 (A4) lapų.

Rezidencijų programa atvira tiek pradedantiems, tiek brandiems autoriams. Šiemet priimsime iki 5 rezidentų.


Anketą galite užpildyti ČIA: https://forms.gle/YMkSytQ83xWH33yAA


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN