Kovo 11-oji Mažeikiuose: minėjimas, sukaktis ir apdovanojimas

Naujienos: Savivalda , 2023-03-12 20:41
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.

Lietuva švenčia Kovo 11-ąją. Mažeikiuose šiemet ji ypatinga – triguba proga. Minėta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena, Choreografijos mokyklos vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studijos „Kauškutis“ kūrybinės veiklos 35-erių metų sukaktis ir kolektyvui įteiktas apdovanojimas „Aukso paukštė“.

Aukotos šv. Mišios Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje. Po jų Gabijos gimnazijos bendruomenė kartu su Mažeikių kultūros centro vaikų popgupės solistėmis susirinkusiesiems aikštėje prie Mažeikių kultūros centro dovanojo koncertą „Sveikinam tėvynę laisvą!“.

Į šventinį koncertą „Iš aguonos grūdo“ Mažeikių kultūros centre pakvietė jau antrą kartą geriausia liaudiškų šokių studija pripažinta Choreografijos mokyklos vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studija „Kauškutis“. Kolektyvui ir jo vadovei Jolantai Tendienei įteiktas Lietuvos nacionalinio kultūros centro apdovanojimas „Aukso paukštė“. Tai aukščiausias mėgėjų meno kolektyvų apdovanojimas Lietuvoje.

Renginio dalyvius, laureatus ir sukaktuvininkus sveikino Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) administracijos direktoriaus pavaduotojas, pavaduojantis Savivaldybės administracijos direktorių, Linas Memys, Lietuvos Respublikos Seimo narė Laima Nagienė, gausus būrys svečių ir draugų.

Šventinis koncertas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai – tradicinė kauškutiečių, kurie kasmet parengia po naują programą, dovana mažeikiškiams ir miesto svečiams. Scenoje žiūrovus lietuviško šokio pynėmis džiugino apie 200 choreografijos mokyklos mokinių ir mokytojų bei kone pusė šimto „Kauškučio“ veteranų.

Prieš koncertą pristatyta „Kauškučio“ fotografijų paroda „Esame“.


Ryšių su visuomene skyrius
šaltinis: https://mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/kovo-11-oji-ma%C5%BEeikiuose-min%C4%97jimas-sukaktis-ir-apdovanojimas/


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN