Kas vadovaus rajonui – paaiškės po antrojo turo

Naujienos: Savivalda , 2023-03-07 11:56
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.

Pirmasis savivaldybių tarybų ir merų rinkimų turas baigėsi. Mažeikių rajone, preliminariais duomenimis, aiški Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) tarybos sudėtis, dėl mero posto vyks pakartotinis balsavimas.

Dėl Savivaldybės mero posto antrajame ture varžysis Rūta Matulaitienė (Lietuvos socialdemokratų partija), surinkusi 31,62 proc., ir Linas Memys (Lietuvos žaliųjų partija), surinkęs 16,45 proc. rinkėjų balsų. Pakartotinis balsavimas vyks kovo 19 d.

Į Savivaldybės tarybą pateko 9 Lietuvos socialdemokratų partijos, 5 Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, 5 Lietuvos žaliųjų partijos, 4 Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų, 2 Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ ir 2 partijos „Laisvė ir teisingumas“ atstovai.


Ryšių su visuomene skyrius
šaltinis: https://mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/kas-vadovaus-rajonui-paai%C5%A1k%C4%97s-po-antrojo-turo/


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN