Plungės SRC- “Litnaglis” – U13 B diviziono čempionai

Naujienos: Sportas , 2019-04-10 16:01
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Plungės r.

Balandžio 5-6 dienomis Pliungėje vykęs LIDL – MKL U13 berniukų B diviziono finalo ketvertas išaiškino komandas, kurios pratęs kovas šį sezoną.
Antrajame pusfinalyje, susrinkusių žiūrovų džiaugsmui, triuškinamą pergalę šventė Plungės SRC – Litnaglis. Šeimininkai 97:66 (43:17, 25:13, 16:16, 13:20) įveikė Utenos DSC. Eugenijaus Timofejevo auklėtiniai jau pirmajame kėlinyje pademonstravo uraganinį puolimą (43:17), o antrajame ketvirtyje komandas skyrė net 38 taškai – 68:30. Antroji mačo dalis buvo formalumas ir uteniškiams tik rungtynių pabaigoje pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą – 66:97.
Nesustabdomai nugalėtojų gretose rungtyniavęs Dominykas Gotautas pelnė 32 taškus (10/15 dvit., 2/9 trit., 6/6 baud.), atkovojo 19 kamuolių ir perėmė 6 kamuolius. D. Gotautas 32 tšk. (19 atk. kam., 6 per. kam.), R. Kreišmontas 23 tšk. (11 atk. kam.), M. Vyšniauskas 16 tšk. (11 atk. kam.).
Finale intrigos neužfiksuota – Plungės SRC – Litnaglis 109:68 (28:18, 22:19, 31:17, 28:14) sutriuškino Gargždų SM. Šeimininkai jau pirmoje pusėje pademonstravo puolimo potencialą, kai pelnė 50 taškų ir po dviejų kėlinių turėjo dviženklį pranašumą – 50:37. Po pertraukos E. Timofejevo auklėtiniai nemažino apsukų ir sutriuškino oponentus – 109:68. Plungiškiai puolime atkovojo net 43 kamuolius, o bendrai kovą po krepšiais laimėjo 75:49. Įspūdingai čempionų gretose žaidė Rokas Kreišmontas, pelnęs 37 taškus (11/19 dvit., 2/6 trit., 9/19 baud.) ir atkovojęs 17 kamuolių. Trigubą dublį surinko D. Gotautas: 27 taškai (11/23 dvit., 1/10 trit., 2/4 baud.), 14 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų.
Po finalo ketverto kovų tapo aišku, jog dėl vietos šį sezoną A diviziono atkrintamosiose varžybose su Kauno KM Perkūnu kovos plungiškiai.
Finalo ketverto Simboliniame penkete:  Rokas Kreišmontas (Plungės SRC – Litnaglis, Plungė)
 Dominykas Gotautas (Plungės SRC – Litnaglis, Plungė).