Plungės irkluotojai grįžo su medaliais

Naujienos: Sportas , 2018-05-21 22:31
El. pašto adresas: paleicik@gmail.com

Gegužės 12-13 d. Trakuose vyko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybos, kurios buvo gana sėkmingos Plungės SRC irkluotojams. Moterų grupėje startavusi Ieva Žemgulytė iškovojo antrą vietą irkluodama baidare dviviete 200 m. su panevėžiete Lada Čechova. 500 m. nuotolį šios sportininkės įveikė trečios.
Jaunių kanojininkų grupėje sidabro medalį iškovojo Mantas Gadeikis irklavęs 1000 m. su elektrėniškiu Artūru Golovač. 200 m. nuotolį plungiškių kanojininkų Manto Gadeikio ir Edvino Šakinio įgula baigė ketvirtais. Jaunių baidarininkų grupėje Mantas Jurgutis užėmė 4 vietą irklavęs 1000 m. baidare dviviete su panevėžiečiu Joriu Pranka, o vienviete baidare tame pačiame nuotolyje liko šeštas.