„Wizz Air“ mokymų centre įdiegė trečią skrydžio simuliatorių

Naujienos: Verslas , 2022-01-25 10:56
El. pašto adresas: giedre@adverum.lt
Vietovė: Vilniaus m.

Sparčiausiai auganti Europos oro linijų bendrovė „Wizz Air“ praneša, kad nuo sausio 6 d. jos moderniame mokymų centre Budapešte (Vengrija) veikia trečiasis skrydžių simuliatorius.
Naująjį viso skrydžio treniruoklį, kuris yra tiksli A320neo lėktuvo modelio piloto kabinos kopija, oro linijos už 7,7 mln. eurų įsigijo iš Kanados aviacijos technologijų bendrovės „CAE Inc.“ Dabar su „Wizz Air“ mokymų centre esančiu stacionariu ir dar dviem viso skrydžio simuliatoriais, centro mokymo pajėgumas išaugo 33 procentais arba 6800 papildomomis valandomis. Ši investicija patvirtina „Wizz Air“ įsipareigojimą iki 2030 metų pasamdyti 4600 naujų pilotų. Naujuoju treniruokliu kasmet bus apmokomi daugiau nei 1700 esamų ir būsimų „Wizz Air“ pilotų. Simuliatorius taip pat tarnaus kaip mokymo priemonė naujiems „Wizz Air“ pilotų akademijos kursantams. Didindama savo mokymų pajėgumus aviakompanija siekia per ateinančius dešimt metų savo lėktuvų parką išplėsti trigubai – iki 500 orlaivių.
Michaelis Delehantas, „Wizz Air“ grupės Operacijų vadovas ir vykdantysis viceprezidentas sako, kad trečiojo simuliatoriaus įsigijimas – dar vienas žingsnis, patvirtinantis bendrovės plėtros strategiją.
„Džiaugiamės, kad mūsų mokymų centre Budapešte atsirado dar vienas viso skrydžio treniruoklis. Naujasis simuliatorius patvirtina mūsų įsipareigojimą tapti aviacijos industrijos mokymų ir plėtros lydere. Investicija taip pat prisidės prie sklandesnio pilotų įdarbinimo ir apmokymo visame mūsų tinkle, − komentuoja vadovas. ─ Šis mūsų žingsnis rodo, kad tikime, jog aviacijos rinka atsigauna po pandemijos. Didžiuojamės, jog į Vengrijoje esantį mokymų centrą galime kviesti talentus iš viso pasaulio ir ateities pilotus mokyti pasitelkdami pažangiausias technologijas“.

Apie „Wizz Air“
„Wizz Air“ – sparčiausiai auganti žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 149 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivių parką. Aviacijos profesionalų komanda teikia aukščiausios kokybės paslaugas ir labai žemas bilietų kainas, todėl „Wizz Air“ 40 mln. keleivių tapo pirmaujančiu pasirinkimu, finansiniais metais F20, kurie baigiasi 2020 m. kovo 31 d. „Wizz Air“ akcijos kotiruojamos Londono vertybinių popierių biržoje su WIZZ ženklu. Airlineratings.com, vienintelė pasaulyje saugos ir produktų reitingų agentūra, bendrovę įtraukė į saugiausių oro linijų dešimtuką, o ATW - 2020 metų aviakompanija, tai didžiausia garbė, kurią gali gauti oro bendrovė ar asmuo, pripažįstant asmenis ir organizacijas, pasižymėjusias puikiais rezultatais, naujovėmis ir puikiu aptarnavimu.


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN