Žemaičių festivalyje – sveikinimai tautinio paveldo puoselėtojai, dainos ir šokiai

Naujienos: Gyvenimo būdas , 2021-09-26 22:47
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Žemaičių festivalyje – sveikinimai tautinio paveldo puoselėtojai, dainos ir šokiai

Šiandien, rugpjūčio 26 d., Židikų kultūros centro kieme šurmuliavo Žemaičių festivalis – daina, muzika ir šokiu paminėta rudens lygiadienio ir baltų vienybės diena. Pasveikinta ir Irina Klemenienė, kuriai įteiktas sertifikatas patvirtino, jog audėjos žemaitiškų sijonų, liemenių, prijuosčių, kelnių, rankšluosčių audiniai atitinka Lietuvos Respublikos tautinio paveldo produktų įstatymo ir tautinio paveldo produkto sertifikavimo reikalavimus.

Nenuilstančią audėją, šio amato puoselėtoją, I. Klemenienę ir visus susirinkusiuosius sveikino Mažeikių rajono savivaldybės mero patarėja Milda Šukienė, kiti svečiai.

Netrūko ir linksmybių. Skambias dainas, šokius dovanojo Sedos kultūros centro folkloro ansamblis „Rėmolee“, Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro ansamblis „Bočiai“, elektroninės folk muzikos duetas UraganiuS ir Aira.


Ryšių su visuomene skyrius
šaltinis: https://www.mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/%C5%BEemai%C4%8Di%C5%B3-festivalyje-sveikinimai-tautinio-paveldo-puosel%C4%97tojai-dainos-ir-%C5%A1okiai/


  • © 2021 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN