Plungėje įvyko Lietuvos jaunimo regbio-7 čempionato I etapas

Naujienos: Sportas , 2018-05-04 19:16
El. pašto adresas: paleicik@gmail.com

Gegužės 2 d. Plungės A. Jucio pagr. mokyklos stadione vyko pirmasis atvirojo Lietuvos jaunimo regbio-7 čempionato etapas, kuriame varžėsi septynios komandos iš Lietuvos ir Latvijos.
Čempione tapo Šiaulių sporto gimnazijos pirmoji komanda. Ji pusfinalyje 41:0 nugalėjo Vilniaus „SM Tauro-Geležinio vilko“ ekipą, o finale net 71:0 sutriuškino Panevėžio „KKSC/R. Sargūno sporto gimnazijos“ komandą.
Kitame pusfinalyje Panevėžio ekipa 31:12 pranoko Latvijos „Elėja-Transact Pro“ klubą. Trečiąją vietą užėmė latviai, kurie mažajame finale 40:0 nepasigailėjo „SM Tauro-Geležinio vilko“.
Penktąją vietą turnyre užėmė Šiaulių sporto gimnazijos antroji komanda, šeštąją – Šiaulių „Klevas-Baltrex“, septintąją – Plungės SRC- „Dorbė“.
Geriausias Plungės SRC- „Dorbė“ žaidėjas išrinktas Deimantas Nevadvorskas. Sveikiname visą komandą ir jų trenerį Ričardą Skrinskį.