Plungės dziudo imtynininkai parvežė 6 medalius

Naujienos: Sportas , 2018-04-12 16:02
El. pašto adresas: paleicik@gmail.com

Balandžio 7 d. Latvijoje, Saldus mieste vyko tarptautinis dziudo turnyras. Kuriame dalyvavo net 29 komandos. Plungės dziudo imtynininkai iškovojo 6 medalius.
Čempionais skirtingose svorio kategorijose tapo Kamilė Vaičekauskaitė, Barbora Endriekutė ir Jokūbas Vaišnoras. Antrąją vietą užėmė Giedrė Kauliutė. Trečiąsias vietas užėmė: Darija Bulajeva, Martynas Zaburas. Penkti: Girvydas Narkus, Tomas Žilys, Osvaldas Urbonas. Septinti: Ervinas Žilius, Vacys Pocius, Jonas Žilys. Komandinėje įskaitoje iš 29 komandų Plungės dziudo užėmė 8 vietą.

Treneriai Antanas Kasteckas, Edvardas Žilius, Robertas Zimkus.