Akvatlono čempionate akmenietė laimėjo bronzos medalį

Naujienos: Sportas , 2019-03-13 19:19
El. pašto adresas: paleicik@gmail.com

Lietuvos akvatlono čempionato, kuris kovo 10 dieną vyko Vilniuje, bronzos medalį laimėjo Vytautas Ruškys iš Naujosios Akmenės (V3M grupė). Jis Fabijoniškių baseine 800 metrų nuplaukė per 19 minučių 59 sekundes, 4 kilometrus A. Kulviečio gimnazijos stadione nubėgo per 21 minutę 1 sekundę.

Nugalėtoju tapo Jonas Mickeliūnas iš Panevėžio, kuris yra buvęs šalies triatlono čempionatų prizininku elito grupėje, sėkmingai varžęsis pasaulio ultratriatlono varžybose, vėliau pelnė Europos čempionato veteranų grupės vicečempiono titulą.

Akvatlono čempionato sidabro medalį laimėjo Kauno atstovas Bronius Varsackis, kuris yra Lietuvos alpinizmo čempionas.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Z. Stanislauskienė http://akmene.lt/go.php/lit/Akvatlono-cempionate-laimejo-bronzos-medali