Plungiškis Deividas Krikotinas - šalies vyrų bronzos medalininkas

Naujienos: Sportas , 2018-12-13 18:04
El. pašto adresas: paleicik@gmail.com

Klaipėdoje vyko Lietuvos suaugusiųjų sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionato finalinės varžybos, kuriose jėgas išmėgino ir plungiškis Deividas Krikotinas.

Plungės sporto ir rekreacijos centro auklėtinis dėl apdovanojimų rungėsi svorio iki 55 kilogramų kategorijoje. Pažymėtina, kad šios varžybų grupės pradiniame etape, tai yra, keturiose atrankos zonose, kovojo net 28 sunkiaatlečiai, iš kurių šešetas pajėgiausiųjų iškopė į finalą.
Deividui uostamiestyje labiausiai pasisekė rovimo veiksmas: jaunasis atletas, įveikęs 57 kilogramų sveriančią štangą, pelnė bronzos medalį. Čia nugalėjo Alytaus atstovas Anicetas Čeponis, o antrąją vietą užėmė rokiškėnas Airingas Jasaitis. Stumiant štangą, Deividas buvo ketvirtasis (68 kg).