Kuršėniškius ir miesto svečius subūrė šventė „Jaunimo vakaras 2021“

Naujienos: Gyvenimo būdas , 2021-09-03 08:49
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Kuršėniškius ir miesto svečius subūrė šventė „Jaunimo vakaras 2021“

Rugsėjo 1-oji Mokslo ir žinių dieną. Šiais metais Kuršėnuose ši diena ypatinga, nes kuršėniškius ir miesto svečius subūrė šventė „Jaunimo vakaras 2021“. Šiaulių rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Simona Dambrauskienė dėkojo susirinkusiam jaunimui už jų aktyvumą, savanorišką veiklą, pilietiškumą ir kvietė mėgautis renginiu, būti kartu ir toliau tikėti tuo, ką daro.

Šiaulių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininkė Viktorija Savickė kvietė susirinkusius džiaugtis švente, naujų mokslo metų pradžia. Džiaugėsi, kad Šiaulių rajone jaunimo politika yra, kad yra daug įdomių jaunimo iniciatyvų, projektų.

Šventėje dalyvavo Lietuvos Respublikos seimo narė Rima Baškienė, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Regina Rupšienė, Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Rimas Marcinkus, kurie linkėjo švietimo bendruomenei gerų mokslo metų, daug aktyvios pilietinės ir visuomeninės veiklos.

Norisi pasidžiaugti, kad Šiaulių rajono įstaigų edukacijose, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Šiaulių pasienio užkardos siūlomose veiklose, bendruomenės pareigūnų paslapčių kambaryje, Atviro Šiaulių rajono jaunimo centro „Vandens batuose“ ir kitose įdomiose veiklose gausiai dalyvavo renginio svečiai.

L. Ivinskio aikštėje skambėjo Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro jaunimo muzikos grupės „NETO“ atliekamos dainos. Gerą nuotaiką dovanojo grupė „KŪJELIAI“, o vakaro „vinimi“ tapo grupės „DADDY WAS A MILKMAN“ koncertas. Vakarėlį tęsė atlikėjas, muzikos prodiuseris DJ DZOUNS.

Renginio organizatoriai dėkoja renginio partneriams, dalyviams, svečiams.


Tekstas Simonos Dambrauskienės
Nuotraukos Justinos Rutkauskienės


  • © 2021 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN