Festivalio startas Buknaičiuose: pagarba Mokytojui

Naujienos: Savivalda , 2021-08-05 19:42
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.
Festivalio startas Buknaičiuose: pagarba Mokytojui

Rugpjūčio 5 d., ketvirtadienį, Buknaičiuose prasidėjo tris dienas truksiantis „Kūrybinio chaoso gaudesys“. Pirmoji diena skirta daraktoriaus Kazimiero Jagmino 175-osioms gimimo metinėms. Pagerbti rajono pedagogai, visą savo gyvenimą atidavę mokyklai, mokiniams. Sulaukta svečių iš Latvijos.

Knabikų kapinaitėse prie paminklo, kurį Kazimierui Jagminui pastatė jo mokiniai, prisiminta daraktoriaus biografija ir veikla. Uždegtos atminimo žvakutės, padėta gėlių.

Buknaičių kaimo parke „atgimė“ daraktorius Kazimieras Jagminas ir jo mokiniai – vyko Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro Juozo Vaičkaus Skrajojamojo teatro teatralizuota pamoka-improvizacija.

Garbiems rajono pedagogams Antanui Poškui, Zofijai Šličienei, Anicetui Raguliui, Genovaitei Bangutei Paulauskienei, Apolonijai Stančiuvienei, Onai Juškienei, Albinai Valantinienei, Zinaidai Majauskienei, Marijai Tamašauskienei, Reginai Arbatauskienei, Eugenijai Kriauzienei, Virginijai Raudonienei Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius įteikė padėkos raštus.

Vyko edukaciniai užsiėmimai kūrybiniuose kiemeliuose. Koncertavo svečiai iš Latvijos – akordeonininkų ansamblis „Akords“. Šauliai vaišino šauliška koše.Ryšių su visuomene skyrius
šaltinis: http://www.mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/festivalio-startas-buknai%C4%8Diuose-pagarba-mokytojui/


  • © 2021 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN