Mažeikių lopšeliui-darželiui „Žilvitis“ – sveikinimai jubiliejaus proga

Naujienos: Savivalda , 2021-05-31 16:43
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.
Mažeikių lopšeliui-darželiui „Žilvitis“ – sveikinimai jubiliejaus proga

Šiandien, gegužės 31 d., Mažeikių lopšelis-darželis „Žilvitis“ minėjo savo veiklos 45-erių metų jubiliejų. Į šventinį renginį susirinko lopšelį-darželį lankantys vaikai, tėvų atstovai, darbuotojai, svečiai.

Prisiminti „Žilvičio“ – vienos seniausių ikimokyklinių įstaigų mieste, savo veiklą pradėjusios 1976 m. vasario 6 d. – istorijos puslapiai.

Šventės dalyvius sveikino Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) meras Vidmantas Macevičius, mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus, vyriausioji specialistė Nijolė Zakalskienė, kiti svečiai.

Kartu padainuoti ir pašokti kvietė „Žilvičio“ vaikai, pedagogai, darbuotojai.


šaltinis: http://www.mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/lop%C5%A1eliui-dar%C5%BEeliui-%C5%BEilvitis-sveikinimai-jubiliejaus-proga/


  • © 2021 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN