Seniems mažeikiečių rūbams ir avalynei - nauji konteineriai

Naujienos: Savivalda , 2021-05-27 18:24
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.
Seniems mažeikiečių rūbams ir avalynei - nauji konteineriai

Netrukus įvairiose miesto vietose atsiras 18 naujų rūbų konteinerių – nuo šiol geri, bet nebenaudojami rūbai ir avalynė bus surenkami patogiau ir tvarkingiau. Konteinerius pradės eksploatuoti pirmąją vasaros savaitę.

Rūbų konteineriai skirti ne visoms tekstilės atliekoms, o tik tiems drabužiams bei avalynei, kurie dar tinkami naudoti ir gali būti nešiojami. Čia taip pat bus galima palikti nebereikalingą, tačiau švarią ir tvarkingą patalynę, užuolaidas. Pagrindinis atskiro tokių atliekų surinkimo tikslas – pakartotinis jų naudojimas.

Konteinerius prižiūrės ir juos ištuštins Telšių regiono atliekų tvarkymo centro darbuotojai. Tinkamus antriniam naudojimui rūbus, patalynę, avalyne panaudos labdaros organizacijos, o netinkami – perdirbti.

Daugiau informacijos vaizdo įrašę. Jį pamatysite paspaudę šią nuorodą.

Rūbų konteineriai bus pastatyti jau įrengtose vietose šalia pusiau požeminių konteinerių, kad juos patogiai galėtų pasiekti kuo daugiau žmonių. Konteinerius rasite:

Draugystės g. 7
Draugystės g. 34
Gedimino g. 11
Sedos g. 35
Sodų sk. 10
Sodų g. 13
Tumo-Vaižganto g. 4
Žemaitijos g. 15
Žemaitijos g. 63
Žemaitijos g. 64
Pavasario g. 17
Pavasario g. 35
Ventos g. 7
Ventos g. 20
Ventos g. 31a
Pavenčių g. 39
Daukšos g. 42
Daukšos g. 52
Naudoti nebetinkamas tekstilės atliekas kaip ir anksčiau, nemokamai priima Mažeikių rajono atliekų priėmimo aikštelėje Algirdo g. 40C, Mažeikiuose, tel. 8 685 127 06. Darbo laikas II–V 9.00–18.30 val., VI 9.00–16.00 val. Pietų pertrauka 13.00–14.00 val.Ryšių su visuomene skyrius
šaltinis: http://www.mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/r%C5%ABbams-ir-avalynei-nauji-konteineriai/


  • © 2021 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN