Mažeikių rajono savivaldybės atstovai kalbėjo su „Lietuvos geležinkelių“ vadovu apie planuojamus darbus

Naujienos: Savivalda , 2021-05-25 16:57
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.
Mažeikių rajono savivaldybės atstovai kalbėjo su „Lietuvos geležinkelių“ vadovu apie planuojamus darbus

Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) meras Vidmantas Macevičius kartu su Lietuvos Respublikos Seimo nare Laima Nagiene Seime susitiko su AB „Lietuvos geležinkeliai“ generaliniu direktoriumi Mantu Bartuška. Kalbėta apie galimybę įrengti Troškučių pervažą, geležinkelio atšaką į pramonės parką. Aptarta geležinkelio stoties ateitis.

AB „Lietuvos geležinkeliai“ vadovas pritarė idėjai įrengti Troškučių pervažą ir patarė Savivaldybės merui kreiptis į Susisiekimo ministeriją dėl galimybės ją projektuoti.

Dėl geležinkelio atšakos į steigiamą pramonės parką M. Bartuška taip pat neprieštaravo, įvertino tai kaip realią galimybę, sulaukus investuotojų pasiūlymų ir įvertinus jų poreikius.

Bendrovės generalinis direktorius pranešė, jog dabar vystoma geležinkelio stočių koncepcija – norima prikelti nenaudojamas stotis naujam gyvenimui, paverčiant jas miestų ir miestelių traukos centrais, pritraukiant verslą, įgyvendinant inovatyvias idėjas. Mažeikiuose – idėja galbūt sujungti geležinkelio ir autobusų stotis.


Ryšių su visuomene skyrius
šaltinis: http://www.mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/su-lietuvos-gele%C5%BEinkeli%C5%B3-vadovu-apie-planuojamus-darbus/


  • © 2021 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN