Mažeikių viaduko statybos darbus vertino darbo komisija

Naujienos: Savivalda , 2021-05-18 19:50
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.
Mažeikių viaduko statybos darbus vertino darbo komisija

Šiandien, gegužės 18 d., Mažeikiuose dirbo Darbo komisija, kuri vertino Lietuvos automobilių kelių direkcijai priklausančią viaduko statybos dalį: viaduką, pėsčiųjų viaduką, Algirdo g. atkarpą, žiedinę sankryžą ir kt. Pašalinus komisijos nustatytus smulkius trūkumus, bus ruošiamasi perduoti projekto vertinimą Valstybinei komisijai.

Darbo komisija išsakė savo pastabas rangovams, nurodė smulkius trūkumus, kurie šalinami iškart, dar komisijai apžiūrint objektą. Išbandytas šviesoforas Algirdo ir Vakarų g. sankirtoje – pastebėjus, kad trukdomas eismas, šviesoforas išlieka kaip įspėjamoji priemonė, vairuotojai turi vadovautis kelio ženklais. Pėsčiųjų liftai kol kas lieka uždaryti, kol Kelių direkcija juos perduos Mažeikių rajono savivaldybei.

Savivaldybei priklausanti viaduko statybos projekto dalis: Gamyklos, Vakarų, Židikų, Sandėlių, Lakštingalų, Žagarėlės gatvių rekonstruotos atkarpos, Darbo komisijos įvertintos ir leista jas eksploatuoti praėjusių metų lapkritį.


Ryšių su visuomene skyrius
šaltinis: http://www.mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/viaduko-statyba-darbus-vertina-darbo-komisija/


  • © 2021 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN