Kelmės kultūros centre - Ilonos Daujotaitės-Janulienės tapybos paroda „11 PASAKOJIMŲ“ (2021-05-14)

Naujienos: Renginiai , 2021-05-12 19:06
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Kelmės r.

Gegužės 14 d. 13 val. Kelmės kultūros centro Juozo Liaudanskio dailės galerijoje (II a.) pristatoma Ilonos Daujotaitės Janulienės tapybos darbų paroda „11 PASAKOJIMŲ“.

Kernavėje gyvenanti ir kurianti menininkė savo jauseną ir gyvenimo nuostatas išreiškia per tapybą. Dailininkės kūrybą apjungia ir į unikalią visumą tapyboje suvienija Lietuvos istorinę praeitį, kultūros tradicijas, dvasingą emocinį lygmenį ir subtilų moteriškumo pajautimą. Ši originali ir labai meniška dermė nulemia tapytojos kūrinių išskirtinumą. Prieš du dešimtmečius miesto šurmulį iškeitusi į gyvenimą nuošaliame vienkiemyje, menininkė džiaugiasi galinti kurti išskirtinės gamtos apsuptyje. Parodos atidarymo lankytojus (2021 05 14) prašome iš anksto užsiregistruoti: Tel. 8 615 92507, 8 614 94139 arba el. p. eugenija.buivydiene@kelmeskc.lt (vardas, pavardė, tel. Nr.)


  • © 2022 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN