Medicinos darbuotojų dieną – padėkos ir simbolinis šimtmečio minėjimas

Naujienos: Savivalda , 2021-04-27 18:46
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.
Medicinos darbuotojų dieną – padėkos ir simbolinis šimtmečio minėjimas

Šiandien Regioninės Mažeikių ligoninės kieme netradiciškai pagerbti medikai, padėkota jiems už sunkų darbą šiuo nelengvu visiems laikotarpiu. Simboliškai paminėtas ligoninės šimtmetis – netoli įėjimo pasodintas šimtmečio ąžuolas, o vidiniame kieme – 100 pušaičių.

Medicinos darbuotojų diena jau antrus metus kitokia nei visada. Šalyje besitęsiantis karantinas pakoregavo, tačiau neprivertė atsisakyti kasmetinės tradicijos – pasveikinti medikus.

Šventėje dalyvavęs Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius dėkojo visų mūsų sveikatą saugantiems ligoninės ir Greitosios medicinos pagalbos centro vadovams bei darbuotojams, įteikė padėkos raštus, atminimo dovanas.

Medikai ne tik priiminėjo sveikinimus, klausėsi koncerto, bet ir patys kūrė šventę – Greitosios medicinos pagalbos centro darbuotojai dovanojo virtualioje erdvėje išgarsėjusį šokį „Jerusalema“, o ligoninės darbuotojai pasidavė kaubojiško šokio ritmui.


Ryšių su visuomene skyrius
šaltinis: http://www.mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/medicinos-darbuotoj%C5%B3-dien%C4%85-pad%C4%97kos-ir-simbolinis-%C5%A1imtme%C4%8Dio-min%C4%97jimas/


  • © 2021 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN