„Ventos“ progimnazija atrinkta dalyvauti sporto aikštynų atnaujinimo programoje

Naujienos: Švietimas , 2021-04-16 18:18
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.
„Ventos“ progimnazija atrinkta dalyvauti sporto aikštynų atnaujinimo programoje

Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) administracija atrinko „Ventos“ progimnaziją dalyvauti Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Švietimo įstaigų sporto aikštynų atnaujinimo 2021–2024 m. programoje. Šios programos lėšos bus skiriamos atnaujinti švietimo įstaigų sporto aikštynus, kuriuose būtų užtikrintos saugios ir higienos normas atitinkančios fizinio ugdymo sąlygos.

Atrankos kriterijai:

Švietimo įstaigoje mokinių skaičius ne mažesnis kaip 300
Vienu sporto aikštynu naudojasi daugiau kaip viena švietimo įstaiga, bendruomenė
„Ventos“ progimnazija atrinkta dalyvauti programoje 2022 m. Joje mokosi 930 moksleivių. Sporto aikštynu naudojasi ne tik progimnazijos moksleiviai, bet ir Sporto mokyklos auklėtiniai, miesto bendruomenė, sporto klubo „Atmosfera“ auklėtiniai ir treneriai.

Atnaujinimui bus skiriama ne daugiau kaip 232 tūkst. Eur valstybės biudžeto lėšų. Savivaldybės iš savivaldybių biudžetų turėtų skirti 58 tūkst. Eur arba ne mažiau kaip 20 proc. lėšų nuo bendros projekto vertės.


Ryšių su visuomene skyrius
šaltinis: http://www.mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/ventos-progimnazija-atrinkta-dalyvauti-sporto-aik%C5%A1tyn%C5%B3-atnaujinimo-programoje/


  • © 2021 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN