Mažeikių r. Tirkšlių pušyne - ieškoma galimybių pokyčiams

Naujienos: Savivalda , 2021-04-12 17:20
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.
Mažeikių r. Tirkšlių pušyne - ieškoma galimybių pokyčiams

Balandžio 9 d., penktadienį, Tirkšlių pušyne svarstyta, diskutuota ir planuota, kaip šią poilsio vietą, mėgstamą rajono gyventojų ir svečių, padaryti dar patrauklesnę, įdomesnę ir tvarkingesnę.

Apie tai su Tirkšlių seniūnu Juozu Kungiu kalbėjo Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Rūta Matulaitienė ir mero patarėjas Kęstutis Bartkevičius.

Apžiūrėta ir vertinta poilsiavietės būklė, diskutuota apie jos atnaujinimą: ne vieną dešimtmetį stovinčias betonines šiukšliadėžes pakeisti šiuolaikinėmis, vietoj stacionarių tualetų pastatyti biotualetus, suremontuoti sceną, suoliukus, pavėsines ir kt.

Svarstytos galimybės pušyno takus pritaikyti gamtos pažinimui – įrengti informacinius stendus apie tos vietovės augmeniją, gyvūniją bei takų išsidėstymo schemas.

Taip pat kalbėta apie pušyno pakraštyje, netoli automobilių stovėjimo aikštelės, esančią teritoriją, kurią galima būtų pritaikyti vedžioti augintinius.


Ryšių su visuomene skyrius
šaltinis: http://www.mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/tirk%C5%A1li%C5%B3-pu%C5%A1ynas-ie%C5%A1koma-galimybi%C5%B3-poky%C4%8Diams/


  • © 2021 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN