Nuo šiandien Mažeikiuose rieda „Bolt“ paspirtukai

Naujienos: Savivalda , 2021-04-08 19:49
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.
Nuo šiandien Mažeikiuose rieda „Bolt“ paspirtukai

Balandžio 8 d., ketvirtadienį, į Mažeikius atkeliavo kone 100 elektrinių paspirtukų, kuriais bus galima važinėtis miesto takais. Tokios paslaugos pageidavo rajono gyventojai bei verslininkai, tam pritarė ir Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) vadovai, politikai. Paslaugą teikia pavėžėjimo paslaugų platforma „Bolt“.

„Mobilumas – neišvengiama ateitis. Matome, kokie populiarūs elektriniai paspirtukai didžiuosiuose šalies miestuose. Labai džiaugiamės, kad ir Mažeikiuose galėsime naudotis šia tvaria transporto priemone. Tikiuosi, kad gyventojai kasdienėms reikmėms rinksis ekologišką alternatyvą automobiliams, tuo pačiu tapsime mobilesni“, – sako Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius.

Yra penkios paspirtukų stovėjimo vietos: Vasario 16-osios ir Respublikos g. sankirta, Sodų g. (prie „Boulingo“), Skuodo ir Ventos g. sankirta (prie p. c. „Iki“), Žemaitijos g. 36 (netoli autobusų stotelės), Naftininkų ir Pavenčių g. sankirta (šalia fontano).

Pirmąją savaitę Mažeikių gyventojams nebus taikomas elektrinio paspirtuko atrakinimo mokestis (vėliau kainuos 30 centų). Pirmąsias penkias minutes kelionė paspirtuku kainuos 22 centus už minutę, o po 5 minučių – dvigubai pigiau, t. y. 11 centų už minutę.

Kaip važiuoti Bolt paspirtuku? Pirmas žingsnis – į mobilųjį telefoną parsisiųsti „Bolt“ programėlę.

Rasti paspirtuką miesto gatvėse arba naudojantis žemėlapiu programėlėje.

Atrakinti paspirtuką programėlėje ir pradėti kelionę, laikantis Kelių eismo taisyklių.

Į ką svarbiausia atkreipti dėmesį?

Važiuoti dviračių takais ir dėvėti šalmą.

Gerbti kitus eismo dalyvius.

Baigus kelionę palikti paspirtuką šalia pėsčiųjų tako, o ne skersai jo, arba dviračiams skirtuose stovuose, kad netrukdytų praeiviams.

Šiuo metu „Bolt“ elektrinius paspirtukus išsinuomoti gali aštuonių miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės ir Mažeikių – gyventojai. Iki metų pabaigos elektrinių paspirtukų nuomos paslaugas planuojama pristatyti dar keliuose Lietuvos miestuose.


Ryšių su visuomene skyrius
šaltinis: http://www.mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/nuo-%C5%A1iandien-ma%C5%BEeikiuose-rieda-bolt-paspirtukai/


  • © 2021 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN