Mažeikių muziejuje fotografijų paroda „XX a. pradžios Mažeikiai ir žmonės“

Naujienos: Renginiai , 2021-03-24 20:32
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.
Mažeikių muziejuje fotografijų paroda „XX a. pradžios Mažeikiai ir žmonės“

021 m. kovo 23 d. - balandžio 30 d. Mažeikių muziejuje (V. Burbos g. 9) eksponuojama fotografijų paroda „XX a. pradžios Mažeikiai ir žmonės“.

Kviečiame pabūti detektyvais!

Laikas negailestingas, tad iš šiose fotografijose įamžintų žmonių gal tik mažiausi vaikeliai sulaukė dabartinių laikų.

Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie to meto architektūrinį paveldą. Didžioji fotografijose užfiksuotų pastatų dalis neatlaikė laiko išbandymų, kita dalis mūsų dienas pasiekė smarkiai perstatyti, ir tik žinovas juos gali atpažinti.

Parodos lankytojui reikia būti truputį detektyvu, kad iš šių likučių galėtų nustatyti fotografijoje įamžintą vietą ir sudėlioti vaizdą – šiandienos santykį su praeitimi.

Nors parodoje pristatomose XX a. pradžios fotografijose daugiau ieškota to meto estetikos, bet keliose – nors vizualiai pabandyta imituoti skonio pojūtį, provokuojant žiūrovui klausimą – kažin kiek pasikeitė per šimtą metų alaus putos skonis?..


  • © 2021 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN