Aukštų sportinių laimėjimų pasiekė ir Šilutės vardą 2020 metais garsino 39 sportininkai, kuriuos treniravo ir varžyboms ruošė 8 treneriai. Jiems bus įteikti Šilutės rajono savivaldybės mero padėkos raštai ir Savivaldybės administracijos įsteigtos piniginės premijos.
Sporto klubas „Vilkyčių ASK“:
Rokas Jakubauskas – Lietuvos ralio kroso čempionatas – 2 vieta.
Arvydas Galinis – Lietuvos ralio kroso čempionatas – 3 vieta.
Treneris Kazimieras Gudžiūnas
Šilutės stalo teniso sporto klubas „Varmas“:
Matas Vilkas – Lietuvos stalo teniso čempionatas – 3 vieta, Lietuvos stalo teniso rinktinės narys.
Treneris Jonas Piekautas
Sunkioji atletika:
Erikas Saudargas – Lietuvos jaunimo sunkiosios atletikos čempionatas – 2 vieta.
Osvaldas Mamčenkovas - Lietuvos vyrų sunkiosios atletikos čempionatas – 3 vieta.
Ramūnas Šteinys – Lietuvos vyrų sunkiosios atletikos čempionatas – 2 vieta.
Donatas Anuškevičius – Lietuvos vyrų sunkiosios atletikos čempionatas – 3 vieta.
Manfredas Burzdžius – Lietuvos vyrų sunkiosios atletikos čempionatas – 3 vieta.
Austėja Minkevičiūtė - Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionatas – 2 vieta.
Treneriai: Liudas Čičirka, Laimis Lin-čin-chai
Boksas:
Karina Seminauskaitė – Lietuvos jaunimo bokso čempionatas – 2 vieta.
Džiugas Liutkus – Lietuvos jaunimo bokso čempionatas – 1 vieta.
Rugilė Altaravičiūtė – Lietuvos bokso čempionatas – 2 vieta.
Austėja Aučiūtė – Lietuvos bokso čempionatas – 1 vieta.
Paulina Lazdauskaitė – Lietuvos bokso čempionatas – 1 vieta.
Agnė Kilpienė – Lietuvos bokso čempionatas – 2 vieta.
Renata Aleknaitė – Lietuvos bokso čempionatas – 3 vieta.
Iveta Lešinskytė – Lietuvos bokso čempionatas – 2 vieta.
Vytautas Balsys – Lietuvos bokso čempionatas – 1 vieta.
Marius Kontrimas – Lietuvos bokso čempionatas – 2 vieta.
Edgaras Skurdelis – Lietuvos bokso čempionatas – 1 vieta.
Treneris Vincas Murauskas
Dziudo:
Ernestas Sagalec – Lietuvos suaugusiųjų dziudo čempionatas – 3 vieta.
Edvardas Sagelec – Lietuvos jaunimo dziudo čempionatas – 1 vieta.
Treneris Rimvydas Lukošius
Lengvoji atletika:
Osvaldas Guščius – Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo čempionatas – 1 vieta.
Julija Baciūtė – Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo čempionatas – 3 vieta.
Trenerė Lina Leikuvienė
Šilutės rankų lenkimo sporto klubas „Pamarys“:
Orestas Šeputis – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 3 vieta.
Rokas Dlugoborskis – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 2 vieta.
Valteris Kupčikovas – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 1 vieta.
Solveiga Dulkytė – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 2 vieta.
Žydrūnas Pankauskas – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 3 vieta.
Paulina Mickutė – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 2 vieta.
Aurimas Šikšnius – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 1 vieta.
Vilija Parnarauskienė – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 1 vieta.
Eglė Grišinaitė – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 3 vieta.
Rokas Agintas- Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 3 vieta.
Leonardas Jucevičius - Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 3 vieta.
Tomas Agintas – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 1 vieta.
Eglė Vaitkutė – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 1 vieta.
Treneris Aleksandras Pancerovas
Krepšinis:
Šilutės Krapšinio komanda „Šilutė“ – Nacionalins Krepšinio lygos čempionatas – 3 vieta.
Šilutės aeroklubas:
Justinas Subačius – Lietuvos ultra lengvųjų orlaivių čempionatas – 1 vieta.
Arnas Malinauskas – Lietuvos ultra lengvųjų orlaivių čempionatas – 1 vieta.
šaltinis: https://www.silute.lt/naujienos/silutes-varda-garsinusiems-sportininkams-savivaldybes-vadovu-padeka-ir-pinigines-premijos/7581