Leckavos bendruomenė turės galimybę susiburti

Naujienos: Savivalda , 2020-10-20 18:50
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.
Leckavos bendruomenė turės galimybę susiburti

Antradienį, spalio 20 d., Urvikių kultūros centro Leckavos salėje bendruomenės atstovai inicijavo susitikimą aktualiu bendruomenei klausimu – dėl patalpų bendruomenės reikmėms.

Į susitikimą atvyko Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Šiurys, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Izoleta Savickaja.

Susitikime išsakytos problemos dėl patalpų šildymo. Savivaldybės vadovai negailėjo patarimų. Susitarta biblioteką ir kultūros centro patalpas kurti pirmame pastato aukšte, bus pasirūpinta šildymu. Tomis pačiomis patalpomis galės naudotis ir bendruomenė.

Leckavos bendruomenė gyvena aktyviai. Jos veikloje dalyvauja apie 70 narių. Kaimas atsigauna, čia atvyksta gyventi jaunų šeimų. Svečiai apžiūrėjo savo jėgomis sutvarkytą stadioną, šalia įkurdintą vaistažolių kiemelį, kultūros centro patalpoje – įkurtą muziejų.


Ryšių su visuomene skyrius
šaltinis: http://www.mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/bendruomen%C4%97-tur%C4%97s-galimyb%C4%99-susiburti/


  • © 2022 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN