Sėkmingi akmeniškių startai XIII Lietuvos seniūnijų žaidynėse

Naujienos: Sportas , 2020-10-01 20:14
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Akmenės r.

2020 m. rugsėjo 26 d. Palangoje vyko masiškiausias šalies mėgėjų sporto renginys – XIII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės.

Įveikę atrankos etapą, šių žaidynių finalinėse varžybose dalyvavo Akmenės rajono Naujosios Akmenės seniūnijos stalo tenisininkai, šaškininkai ir šachmatininkai.

Puikiai žaidynėse pasirodė šachmatininkai: Stasys Valančius, Albertas Valančius, Evita Teslionokienė, komandinėse šachmatų varžybose nusileidę tik Klaipėdos rajono atstovams, iškovojo II vietą (dalyvavo 18 komandų). Šaškininkai: Algimantas Barauskis, Bronius Rupšys, Danutė Gajauskienė, komandinėse šaškių varžybose iškovojo III vietą (dalyvavo 21 komanda).

Naujosios Akmenės stalo tenisininkai: Vytautas Gedžius, Gintautas Bezaras ir Aromeda Gerčiūtė, komandinėse varžybose užėmė garbingą V vietą (dalyvavo 16 komandų).

Švietimo, kultūros ir sporto skyrius vyriausioji specialistė Zita Stanislauskienė