Plungiškiai iškovojo 5 medalius

Naujienos: Sportas , 2018-06-20 22:42
El. pašto adresas: paleicik@gmail.com

Vėl sėkmingai baidarių ir kanojų irklavimo varžybose startavo Plungės SRC auklėtiniai. Birželio 16-17 d. Trakuose vykusioje Tarptautinėje „Galvės“ regatoje plungiškiai iškovojo 5 medalius. Tris bronzos apdovanojimus moterų grupėje pelnė Ieva Žemgulytė irkluodama vienviete baidare 200 m., bei dviviete 200 m. ir 500 m. nuotolius. Jaunių merginų grupėje sidabro medalį iškovojo jungtinėje Kauno, Elektrėnų ir Plungės baidarininkių keturvietės įguloje 500 m. nuotolį irklavusi Greta Gadeikytė. Ši komanda įtemptoje kovoje nežymiai nusileido pajėgiai Lenkijos merginų įgulai. Įtempta kova 1000 m. nuotolyje vyko ir tarp kanojų dviviečių ekipažų. Čia tik kelias paskutiniais yriais bronzos apdovanojimus išplėšė plungiškiai Edvinas Šakinis ir Mantas Gadeikis.