Rugsėjo 1-osios šventė Šilalės rajone

Naujienos: Švietimas , 2020-09-04 20:55
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šilalės r.
Rugsėjo 1-osios šventė Šilalės rajone

Šiemet Mokslo ir žinių diena tiek Lietuvoje, tiek mūsų rajone kitokia. Ir nors visos švietimo bendruomenės laukia daug nepatirtų iššūkių, šventinės nuotaikos tai nesugadino. Vienose švietimo įstaigose ši šventė paminėta mokyklų kiemeliuose, kitose – kabinetuose, mokykliniuose suoluose. Kadangi rajone švietimo įstaigų dešimtys, pasveikinti gyvai visų mokytojų, mokinių ir jų tėvelių Šilalės rajono savivaldybės vadovai galimybių neturėjo, tačiau keletą mokyklų jie aplankė.Šiemet rajone pradėjo veikti ikimokyklinio ugdymo grupės Obelyne ,Upynoje ir Pajūralyje. Obelyno mokyklos bendruomenę sveikino meras Algirdas Meiženis, Upynos – mero pavaduotojas Tadas Bartkus, o Pajūralio – administracijos direktoriaus pavaduotojas Osvaldas Šarmavičius. Vadovai džiaugėsi, jog naujose grupėse 2-5 metų vaikai bus ugdomi kvalifikuotų pedagogų ir čia galės praleisti visą dieną. Linkėdami gražios šventės ir sėkmingų mokslo metų, Savivaldybės vadovai ikimokyklinėms grupėms įteikė simbolines atminimo dovanas.
Administracijos direktorius Valdemaras Jasevičius Rugsėjo 1-osios proga sveikino Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos bendruomenę. Šiemet čia mokysis 400 gimnazistų. Jiems ir pedagogams V. Jasevičius linkėjo siekti savo užsibrėžtų tikslų, naujų žinių, įveikti visas kliūtis ir iššūkius bei būti kantriems ir sveikiems.

Švenčių metų švietimo įstaigose sveikinimo žodžius taip pat sakė įstaigų vadovai, kiti svečiai, skambėjo mokinių atliekami muzikiniai kūriniai, pasirodė šokėjai, vyko kiti užsiėmimai.
Rūta Budrė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus atstovė spaudai
šaltinis: http://silale.lt/go.php/lit/Rugsejo-1-osios-svente-silales-rajone


  • © 2021 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN