Vaikų darželis bus ir Šilalės Upynos mokykloje

Naujienos: Švietimas , 2020-08-17 21:45
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šilalės r.
Vaikų darželis bus ir Šilalės Upynos mokykloje

Upynos mokyklą, kuri naujais mokslo metais taps Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos skyriumi, lankys ne tik 30 pradinukų, bet ir 24 darželinukai, kuriems pirmame aukšte baigiamos įrengti nuo visos mokyklos atitvertos patalpos. Čia darbuojasi telšiškiai UAB „Napsita“ meistrai. Jų darbas mokyklai kainuos 32,4 tūkstančio eurų.- Nemanau, kad tai yra daug, - sako Kaltinėnų A. Stulginskio gimnazijos direktorius Virginijus Andrijauskas, laikinai einantis ir Upynos direktoriaus pareigas. - Juk teko perdaryti tualetus, įrengti prausyklas, skalbyklą, atvesti vandentiekį, keisti lubas ir grindis. Pagal sąmatą buvo numatyta darbų per 40 tūkstančius eurų, bet konkurso metu kainą pavyko sumažinti apie10 tūkstančių eurų.

Tai bus visą dieną veikiantis vaikų darželis, jam yra užsirašę 18 ikimokyklinukų bei 6 priešmokyklinukai. Laikinasis direktorius neabejoja, kad rugsėjo pirmąją Upynos mokykla galės švęsti ir savo darželio atidarymą.

Iš viso šiemet trys mokyklos – Upynos, Obelyno ir Pajūralio – tarps ir darželiais, kurie veiks visą darbo dieną. Juos lankys 53 vaikai, o įrengti darželius rajono biudžetui kainuos 54,9 tūkstančio eurų.


šaltinis: http://silale.lt/go.php/lit/Vaiku-darzelis-bus-ir-upynos-mokykloje


  • © 2021 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN