Plungės Žemaičių dailės muziejuje - „Pasimatymai mano svajonių parke“ (2020-07-11)

Naujienos: Renginiai , 2020-07-03 18:17
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Plungės r.
Plungės Žemaičių dailės muziejuje - „Pasimatymai mano svajonių parke“ (2020-07-11)

Žemaičių dailės muziejus kviečia į pasimatymą liepos 11 d., šeštadienį, 16 val. su trimis talentingomis moterimis: Judita Leitaite, Audrone Juozauskaite bei Virginija Kochanskyte. Jos džiugins Lietuvos aristokratų salonų žavesiu, legendomis, paslaptimis, programoje „Ir meilė išliks širdy“.
Antrasis renginių ciklo „Pasimatymai mano svajonių parke“ susitikimas, skirtas kunigaikščio Mykolo Kleopo Oginskio 255-osioms gimimo metinėms paminėti.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/1208911742781547/ Žemaičių dailės muziejaus Facebook paskyroje ir https://www.zdm.lt/naujienos/pasimatymai-mano-svajoniu-parke/
RENGINYS NEMOKAMAS
Renginį finansuoja Plungės rajono savivaldybė.

Susitikime prie M.Oginskio rūmų fasado paklausyti M. K. Oginskio, M.K. Čiurlionio, J. S. Bacho, L. van Bethoveno, F. Šopeno vokalinių ir fortepijoninių kūrinių.


  • © 2021 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN