Lietuvos jaunimo čempionate - du plungiškių medaliai

Naujienos: Sportas , 2018-05-19 05:15
El. pašto adresas: paleicik@gmail.com

Panevėžyje vyko Lietuvos jaunimo sunkiosios atletikos čempionato finalinės varžybos. Jose sėkmė lydėjo Plungės rajono atstovus, dukart užkopusius ant garbės pakylos.
Tarp jaunimo iki 20 metų pasižymėjo Arūnas Slonkus, svorio iki 9 kilogramų kategorijoj tapęs respublikos vicečempionu. Paminėtinas ir jo treniruočių kolega Sikstas Kazlauskas (iki 77 kg), kuris buvo šeštasis. Komandinėje įskaitoje plungiškiai vaikinai užėmė aukštą penktąją vietą
Jaunuoliai iki 23 metų rungėsi vienoje bendroje grupėje. Jų iškovotos vietos buvo nustatytos pagal tarptautinę Sinklerio taškų lentelę, įvertinančią kiekvieno dalyvio asmeninį svorį bei surinktą sumą dvikovėje. Čia, tenusileidęs Lietuvos sunkiosios atletikos rinktinės nariams, bronzos medalį pelnė Martynas Varpiotas. Atletas rovimo veiksmu įveikė 105 kilogramus sveriančią štangą, stūmimo - 140 kilogramų ir dvikovėje surinko 245 kilogramų sumą. Tai ypač solidus mūsiškio laimėjimas.