Akmeniškės Gabrielės Strodomskytės istorija

Naujienos: Asmenybės , 2019-02-04 22:08
El. pašto adresas: paleicik@gmail.com
Akmeniškės Gabrielės Strodomskytės istorija

Tai mergina istorija... Kuri stalo teniso treniruotes pradėjo lankyti 2010 metų rugsėjo mėnesį. Jau 8 metai Akmenės rajono sporto centre ji atsakingai lanko stalo teniso treniruotes ir pasiekė daug ryškių pergalių. Pamenu ją tokią mažytę pirmokėlę, kuri nuo mažų dienų labai išsiskyrė iš kitų vaikų.

Gabrielė yra labai nuoširdi, supratinga, be galo kantri, kryptinga ir ryžtinga. Gabrielė – gamtos žmogus, mylinti dangų, žemę, vandenį, paukštį, žvėrelį ir viskas kas susiję su gamtą, kas yra amžina ir tikra... Jai artima muzika ir ypač ta, kurioje galima išgirsti pianino skambesį, patinka tapyti, apie šį pomėgį visai nesenai ir aš pats sužinojau. Tai mergina nebijanti iššūkių ir ekstremalių situacijų, mėgstanti keliones ir ypač žygius po kalnus. Joje yra pilna amžinų ir tikrų žemiškų vertybių, ji tikinti ir dvasinga. Nenuostabu, kad Gabrielė yra ir stropi mokinė Ramučių gimnazijoje, mokosi dešimtukais arba devintukais, yra įvairių olimpiadų dalyvė ir prizininkė. Sėkmė ją lydi todėl, kad ji moka prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą, moka produktyviai planuoti savo laiką ir kasdien savyje ugdyti amžinąsias vertybes, kurios kiekvieną žmogų daro laimingu.

Gabrielė iš viso jau turėjo apie 1000 treniruočių ir 300 varžybų, iš kurių 86 varžybose tapo prizininkė. Tuo pačiu metu 7 metus lankė muzikos mokyklą ir ją sėkmingai baigė. Kad ir kaip kartais būdavo sunku, ji niekada neparodė man savo silpnumo, nes ji turi didžiulį atsakomybės jausmą.

Šio straipsnio mintis kilo po paskutinių Gabrielės varžybų, kuri, 2019 m. sausio 26 d. Vilniuje, Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) čempionate asmeninėse varžybose iškovojo 9 vietą. Apskritai pirmą kartą istorijoje Akmenės rajono sportininkas prasibrauna į Lietuvos jaunimo čempionatą, tarp 16 pajėgiausių jaunimo stalo tenisininkių. Vyksta milžiniška atranka tarp Lietuvos rajonų ir Klaipėdos bei Alytaus miestų, o į čempionatą patenka tik du geriausi. Šiandien, 2019 m. vasario 1 d., Lietuvos stalo teniso asociacija atnaujino žaidėjų reitingus, kuriuose Gabrielė tarp moterų užima 38 poziciją (iš 267). Tai pirma Akmenės rajono žaidėja, kuri prasibrauna į geriausiųjų moterų 40-ką. Gabrielė jau treti metai varžosi Lietuvos moterų aukščiausioje lygoje, du kartus tapo Lietuvos jaunučių komandinio stalo teniso čempionato bronzos laimėtoja, Lietuvos jaunučių žaidynių dvejetų bronzos laimėtoja, Lietuvos rajonų grupės jaunučių čempionė, Lietuvos pajėgiausių jaunučių TOP-12 pirmenybių 3 vietos laimėtoja, daugkartinė Akmenės rajono suaugusiųjų pirmenybių prizininkė, daugkartinė Latvijos ir Estijos varžybų nugalėtoja ir prizininkė. Visų pergalių neišvardinsiu, nes jų 86 ir visi jie svarbūs, kaip ir visi pralaimėjimai, be kurių nebūtumėme tiek pasiekę..

Labai retai kada giriu savo auklėtinius, nes mano darbas dirbti su priežastimis, kurios trukdo tobulėti, dažniausiai mokiniams akcentuoju kur reikia dėti pastangas, ko trūksta, o šiandien tariu Ačiū Gabrielei, už tai, kiek daug jau padarei ir kiek daug dar padarysi.. Ačiū, kad esi mano mokinė, kad manimi tiki ir manęs klausai, kad galiu būti prasmingas.

Niekada nesipuikuok bet kokia sėkme, niekada nesijausk už kitą protingesnė ar teisingesnė, nes ši savybė suteiks Tau laikinumą sėkmei. Be Dievo malonės mes esame niekas, todėl dažniau dėkok jam už bet kokį išgyvenimą ir išlik kukli, padėk silpnesniam.

Gabrielei dar tik 15 metų, o kokia jau patirtis, koks produktyvumas ir sėkmė.. Prašau tik vieno, Gabriele, niekada nesustok ir nepasiduok nei fiziškai, nei dvasiškai. Tobulėk kaip asmenybė visą gyvenimą, kasdien. Nešvaistyk veltui laiko, ieškok ir rask save. Būk savimi ir nepasiduok populistinei beprotybei. Išlik unikali ir nepakartojama, gyvenk iš pašaukimo ir daryk stebuklus, o tai ką padarei iki šiol, tegul tai būna tavo didžiosios sėkmės pradžių pradžia.

Iš širdies, tavo treneris.Akmenės rajono stalo teniso mokytojas metodininkas Kęstutis Barauskas


  • © 2021 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN