Sėkmingos „Žemaitijos taurė 2018“ antro etapo varžybos

Naujienos: Sportas , 2018-03-06 22:48
El. pašto adresas: paleicik@gmail.com

Kovo 3 d. Klaipėdoje vyko jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos varžybų „Žemaitijos taurė 2018“ antras etapas, kuriame dalyvavo ir Plungės SRC lengvaatlečiai.
60 m bėgimo rungtyje tarp jaunių greičiausios buvo Plungiškės iškovojusios pirmąsias tris vietas. Gabija Kuprytė įveikusi distanciją per 8,06 s. užėmė pirmą vietą (trenerė Regina Šilenskienė). Antroji vieta atiteko Vygailei Valatkaitei, kuri du kartus gerino asmeninį rekordą, kvalifikaciniame 8,21 s. ir finaliniame 8,18 s. bėgimuose (treneris Eugenijus Jurgutis). Trečią vietą užėmė Paula Bagdonaitė 8,48 s. (trenerė Regina Šilenskienė).
Jaunučių tarpe 60 m bėgimo rungtyje Matas Abartis, kurį treniruoja Marius Rudys, kvalifikaciniame 7,61 s. ir finaliniame 7,62 s. bėgimuose buvo nepralenkiamas, bei tapo rungties nugalėtoju. Toje pačioje rungtyje mergaičių tarpe Martyna Jankauskytė net du kartus, kvalifikaciniame 8,48 s. ir finaliniame 8,40 s. bėgimuose gerinusi asmeninį rekordą užėmė antrą vietą.
Sveikiname lengvaatlečius ir jų trenerius su puikiais rezultatais!!!