Akmenėje surengtas išskirtinis renginys


Dar galima suskubti aplankyti (iki lapkričio 30 d.) Akmenės krašto muziejuje eksponuojamą Gerdos Antanaitytės ir Irmos Lesčinskaitės tapybos ciklą su pridėtinės realybės technologija. Šios inovatyvios parodos metu planšetėje ,,atgaivinamos” aliejine technika nutapytos miniatiūros ir technologijos pagalba išplečiama paveiksluose reprezentuojama istorinė ir dabarties tikrovė.

Paroda – vienas iš paskutinių akcentų, kuriais gausus buvo II-asis Akmenės miesto bendruomenės kūrybinės pažangos forumas “Išjudinkime akmenis”, orientuotas į Akmenės miesto ir rajono įvaizdžio formavimą, vietos kultūrinio tapatumo bruožų paieškas bei kūrybišką jų atskleidimą. Forumo programą sudarė trys pagrindinės dalys: Tvarių inovacijų renginys “Global Sustainability Jam Akmenė”, edukacinių renginių ciklas ir atvira diskusija apie Akmenės kultūrinės komunikacijos strategijos formavimą. Forume dalyvavo Akmenės rajono savivaldybės ir verslo atstovai, rajono kultūrinio lauko veikėjai, Lietuvos ir užsienio komunikacijos specialistai, kūrybinių industrijų profesionalai.

Akmenės miesto bendruomenės kūrybinės pažangos forumą “Išjudinkime akmenis 2017” organizavo VšĮ “Idėjos miestui”, projektą iš dalies finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos kultūros ministerija. Renginio organizatoriai skelbė, o dalyviai pritarė bandymui išjudinti visuomenės pasyvumo akmenis.Savivaldybės administracijos ryšių su žiniasklaida specialistė Jolanta ŠiurkuvienėAutorės ir Mindaugo Laukio nuotr.

Vienas iš labiausiai klausytojus sužavėjusių lektorių – klaipėdiškis Henrikas Urbonas, pasidalijęs savo sėkmės istorija.

akmene.lt


Akmenietis, 31

2017-11-29

Prisijunk prie „Naujoji Akmenė“


Prisijunk su „Facebook“

Ar tau patinka „Naujoji Akmenė“?