Naujosios Akmenės kapinės turi kolumbariumą


Naujoji Akmenė nuo šiol – vienas iš nedaugelio šalies miestų, turintis kolumbariumą. Vakar įvykusiame Savivaldybės tarybos posėdyje patvirtintas Kremuotų žmonių palaikų laidojimo Akmenės rajono savivaldybės kolumbariumų nišose tvarkos aprašas.

(Lapkričio 2 d. Savivaldybės tarybos sprendimas Nr. T-191(E) „Dėl kremuotų žmonių palaikų laidojimo Akmenės rajono savivaldybės kolumbariumų nišose tvarkos aprašo patvirtinimo ir įkainio už urnos laidojimą kolumbariumo nišoje nustatymo“).

Tai reiškia, kad naujuoju kolumbariumu, pastatytu Stipirkių kapinėse, bus galima naudotis, nepaisant, kad tebetvarkoma jo aplinka. Ji dar bus papildyta suoleliais, vazomis ir kitais mažosios architektūros elementais, želdiniais. Iš dviejų dalių susidedančiame kolumbariume – 72 laidojimo nišos. Vienoje kolumbariumo nišoje bus galima laidoti iki 4 urnų.Savivaldybės administracijos ryšių su žiniasklaida specialistė Jolanta Šiurkuvienė

Jono Vapsvos nuotrauka

akmene.lt


Akmenietis, 31

2017-11-06

Prisijunk prie „Naujoji Akmenė“


Prisijunk su „Facebook“

Ar nori su ja susitikti?

Taip Ne


Pradėk žaisti „Netikėtus susitikimus“

Žaisk mūsų populiarųjį „Netikėtų susitikimų“ žaidimą, kad surastum sau tinkamus naudotojus. Tai yra puikus būdas pralaužti ledus ir pradėti pokalbius!

Žaisk „Netikėtus susitikimus“

Ar tau patinka „Naujoji Akmenė“?