Saugaus eismo savaitė


Trumpėjant dienoms ir ilgėjant tamsiajam laikotarpiui, viena iš svarbiausių eismo temų tampa pėsčiųjų saugumas. Todėl siekiant skatinti mokinių saugumą kelyje, Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos 1–4 klasių mokiniams spalio 23–27 d. buvo organizuota saugaus eismo savaitė ,,Augu sveikas ir saugus“.

Šios savaitės tikslas – priminti mokiniams atšvaitų svarbą tamsiuoju paros metu ir praktiškai mokyti vaikščioti per pėsčiųjų perėją.

Pirmadienį pirmokai susitiko su Akmenės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus bendruomenės pareigūne R. Vėlavičiene, žiūrėjo mokomuosius filmukus „Atšvaitai“, „Pėsčiųjų perėja“, prisiminė, kaip taisyklingai užsidėti ir dėvėti atšvaitą, spalvino piešinėlius.

Antradienį pakviesti socialinės pedagogės V. Šnarienės policijos pareigūnai –L. Šimkuvienė, R. Vėlavičienė, D. Grigorevičius – antrokus, trečiokus, ketvirtokus praktiškai mokė eiti per pėsčiųjų perėją, priminė, kaip reikia elgtis kelyje, gatvėje, pėsčiųjų perėjoje.

Trečiadienį ,,Šviesoforo“ būrelio nariai susitiko su antrokais, kuriems kalbėjo apie atšvaitų būtinumą tamsiuoju paros metu bei išdalijo atmintines „Taisyklingai nešiok atšvaitą“.

Ketvirtadienį trečiokai ir ketvirtokai dalyvavo kryžiažodžio ,,Atšvaitai“ konkurse, o penktadienį būrelio vadovė L. Šutkienė mokiniams, kurie geriausiai atsakė į kryžiažodžio klausimus, įteikė prizus – atšvaitus.

Tikimės, kad pakartotos saugaus eismo žinios leis pradinukams būti matomiems, saugiems gatvėje, kelyje ir padės išvengti nelaimingų atsitikimų.

„Būk budrus, būk atsargus ir sveikas grįši į namus!“
Ligita Šutkienė, „Šviesoforo“ būrelio vadovė

Vilija Šnarienė, socialinė pedagogė

akmene.lt


Akmenietis, 31

2017-11-06

Prisijunk prie „Naujoji Akmenė“


Prisijunk su „Facebook“

Ar tau patinka „Naujoji Akmenė“?