„Malūnėlis“ su tradicijomis ir papročiais


Naujosios Akmenės vaikų lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ folkloro ansamblio „Malūnėlis“ nariai buvo išvykę į Latvijos Respublikos Aucės miesto vaikų lopšelyje-darželyje „Vecaucė“ organizuotą šv. Martyno ir rudens šventę.

Rudens darbų pabaigtuvės ir žiemos sutiktuvės Lietuvoje dar minimos kaip Ožio diena, skirta pakviesti žiemą. Bendra kalendorinė šventė padėjo prisiminti ir įprasminti tradicijas ir papročius. Skambant latvių ir lietuvių liaudies žaidimams ir dainelėms persipynė dviejų tautų etninės kultūros formos.

Šventėje dalyvavo Aucės miesto folkloro ansamblis „Ligotne“, meno vadovė Inara Rumba, muzikos vadovė Vija Kursiete.

Ugdytinių įgytos žinios subrandins nuoširdų santykį su latvių folkloru, jo praeitimi ir dabartimi. Renginyje su vaikais dalyvavo vyresnioji auklėtoja Saulė Stancevičienė ir folkloro ansamblio vadovė Ona DeniušienėNaujosios Akmenės vaikų lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ neformaliojo švietimo mokytoja (muzikos mokymas) ekspertė Ona Deniušienė

akmene.lt


Akmenietis, 31

2017-12-11

Prisijunk prie „Naujoji Akmenė“


Prisijunk su „Facebook“

Ar nori su ja susitikti?

Taip Ne


Pradėk žaisti „Netikėtus susitikimus“

Žaisk mūsų populiarųjį „Netikėtų susitikimų“ žaidimą, kad surastum sau tinkamus naudotojus. Tai yra puikus būdas pralaužti ledus ir pradėti pokalbius!

Žaisk „Netikėtus susitikimus“

Ar tau patinka „Naujoji Akmenė“?