Greitis, alkoholio vartojimas, chuliganiškas vairavimas – vieni iš dažniausių veiksnių, nulemiančių nelaimes keliuose. Dėl neatsakingo ir neapdairaus vairuotojų elgesio, kasmet keliuose žūsta žmonės, be mamų, tėčių, brolių, seserų, skausmo kupinomis širdimis lieka jų artimieji. Todėl balandžio 6-ąją, minint Saugaus eismo dieną, visomis įmanomomis priemonėmis siekiama priminti vairuotojams apie jų atsakomybės keliuose svarbą ne tik šiandien, bet ir kiekvieną dieną. Šiemet ši diena Lietuvoje minima dvyliktąjį kartą.
Minint Saugaus eismo dieną, Telšiuose ir Akmenėje Kelių policijos skyriaus ir bendruomenės pareigūnai, jaunieji policijos rėmėjai, policijos bičiulis Amsis ir Telšių apskr. VPK kapelionas Juozas Šiurys bendravo su eismo dalyviais bei įteikė jiems vaikų rašytus laiškus – prašymus keliuose elgtis saugiai ir atsakingai. Šiai dienai įprasminti, Telšių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje aukotos šv. Mišios, kurių metu kiekvienam linkėta prisiimti atsakomybę už savo ir kitų eismo dalyvių saugumą keliuose ir siekiant mažinti nelaimių skaičių, visų pirma pradėti nuo savęs.
„Mielas vairuotojau, kiekvieną dieną aš, mano šeima, draugai ir kiti žmonės einame į mokyklas ir darbus. Noriu paprašyti, kad rytais neskubėtum, vairuotum atsargiai. Ypač būk atidus tamsiu paros metu. Vakarais žmonės mažiau matomi, net segėdami atšvaitus kartais tampame nepastebimi, tad akylai stebėk visus, sustok prie visų perėjų! Vairuok blaivus ir saugok mus!“ Edita, 14 m.


Komunikacijos grupės vyriausioji specialistė Aušra Blaževičienė
Tel.: (8 444) 72416, 8 633 93303, el. p.: ausra.blazeviciene@policija.lt


2018-04-06

Artimiausi renginiai