Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Aušrinė Šarauskienė kartu su 8 jaunosiomis policijos rėmėjomis iš Telšių apskr. VPK ir Akmenės r. PK bei 4 merginomis iš LŠS Žemaitijos Šaulių 8-osios rinktinės dalyvavo vaikų stovykloje „Lietuvos jaunieji gynėjai“. Stovykla buvo atidaryta liepos 16 – 22 dienomis, Medininkuose, VSAT Pasieniečių mokykloje.

Vaikai turėjo įtemptą ir sportišką savaitę, kuri pareikalavo daug fizinės ištvermės. Kiekviena diena buvo suplanuota taip, kad vaikai turėtų galimybę susipažinti su įvairiomis profesijomis, patirtų naujų įspūdžių, išbandytų save sportinėse varžybose.

Stovyklautojai apsilankė Ugniagesių gelbėtojų mokykloje, dalyvavo Viešojo saugumo kariniame žygyje Rūdininkų paligone, taip pat žygyje „Pasieniečio takais“, susipažino su policininko profesija iš arčiau.

Nepaisant didelių karščių, nuovargio ir miego trūkumo, vaikai iš stovyklos išvažiavo pilni gerų emocijų, susirado naujų draugų, o jų veidus puošė plačios šypsenos.


Telšių apskr. VPK Akmenės r. PK informacija


2018-07-31

Artimiausi renginiai