Savivaldybėje apsilankė AB „Lietuvos geležinkeliai“ vadovai: generalinis direktorius Mantas Bartuška, Verslo vystymo departamento direktorius Saulius Stasiūnas ir Krovinių vežimo direkcijos direktorius Egidijus Lazauskas.
Susitikę su Savivaldybės meru Vitalijumi Mitrofanovu, Administracijos direktore Aromeda Lauciene, direktorės pavaduotoju Algirdu Bučiu bei Investicijų ir projektų valdymo skyriaus projektų koordinatoriumi Simonu Steponavičiumi svečiai daugiausiai diskutavo apie siekį įrengti geležinkelio atšaką link laisvosios ekonominės zonos sklypo Menčiuose, kuriame įsikurs investuotojas - UAB „Vakarų medienos grupė“.
Pasinaudodamas proga meras V.Mitrofanovas su įmonės atstovais aptarė galimybes sutvarkyti pėsčiųjų tiltą per geležinkelį Ventoje. Apie tilto prastą būklę ne kartą pastaraisiais metais informuota ministerijų lygiu, tačiau teigiamų rezultatų kol kas nėra.
„Lietuvos geležinkeliams“ papasakota ir apie akmeniškių nepasitenkinimą dėl nepakankamo skaičiaus maršrutinių autobusų, vykstančių į Vilnių ir atgal, prašyta padėti šią problemą spręsti per susisiekimą traukiniais. AB „Lietuvos geležinkeliai" generalinis direktorius M.Bartuška patikino, kad įmonė palaipsniui plečia keleivinių traukinių eismą, tad ir šią sritį bus galima peržiūrėti.

Tarptautinio bendradarbiavimo ir komunikacijos skyriaus
ryšių su žiniasklaida specialistė Jolanta Šiurkuvienė

Autorės nuotr. Savivaldybėje susitikta su AB „Lietuvos geležinkelių“ vadovais (iš kairės): Krovinių vežimo direkcijos direktoriumi E.Lazausku, generaliniu direktoriumi M.Bartuška, Verslo vystymo departamento direktoriumi S.Stasiūnu.



2018-04-28

Artimiausi renginiai