Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas ir Administracijos direktorė Aromeda Laucienė susitiko su UAB Naujosios Akmenės autobusų parko direktoriumi Dariumi Janušausku. D. Janušauskas šiose pareigose dirba nuo lapkričio 9 dienos, tad jam Savivaldybės vadovai išdėstė pagrindinius bendrovės veiklos iššūkius, o direktorius papasakojo apie savo darbo planus.

Artimiausias bendrovei keliamas tikslas – atnaujinti autobusų parką. Tam jau yra sudarytos prielaidos: Savivaldybės taryba praėjusiame posėdyje yra pritarusi, kad būtų įsigyta porą naujų ir vienas pavažinėtas autobusas. Savivaldybės tarybos sprendimu leista UAB Naujosios Akmenės autobusų parkui įsigyti naudotą (ne senesnį nei aštuonerių metų ir už ne didesnę sumą nei 32 tūkstančiai eurų be PVM) ir du naujus autobusus lizingo būdu.

Nemažai laiko ir užsispyrimo pareikalavusios Savivaldybės pastangos apvainikuotos sėkme: pavyko išsireikalauti, kad būtų atidarytas autobusų maršrutas Vilnius – Naujoji Akmenė, dabar derinama, kad kursavimo laikas būtų kuo patogesnis akmeniškiams, norintiems iš pat ryto atsidurti šalies sostinėje, o vakarop sukti link namų. Susitikime aptarti ir keletas kitų galimų visuomeninio transporto maršrutų, kuriais siekiama kuo labiau tenkinti gyventojų poreikius.

UAB Naujosios Akmenės autobusų parko direktorius D. Janušauskas pabrėžė, jog sieks ir geresnės vairuotojų elgesio kultūros, įmonės įvaizdžio gerinimo, išnaudos reklamos autobusuose ir kitokias galimybes.


Savivaldybės administracijos
Tarptautinio bendradarbiavimo ir komunikacijos skyriaus
ryšių su žiniasklaida specialistė Jolanta Šiurkuvienė
Autorės nuotrauka

akmene.lt


2018-11-14